Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Zabıta Haftası Mesajı
![Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Zabıta Haftası Mesajı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/371865787_689856443171396_6604251232370642381_n.jpg)
REKLAM ALANI
Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Zabıta Haftası Mesajı
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 1-7 Eylül Zabıta Haftası nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı yayımladığı mesajında; “Bu yıl 197.Yıldönümünü kutladığımız Zabıta Haftasında halkımızın sağlık ve mutluluğu için yerel yönetimlerin asayiş ve denetim elemanları olan zabıtalarımız büyük bir öneme sahiptir.
Her yıl 1-7 Eylül tarihlerinde kutladığımız Zabıta Haftası’nda bu duygu ve düşüncelerle Dinar Belediyesi Zabıta Müdürü, Amiri ve Memurları başta olmak üzere tüm Zabıtalarımızın Zabıta haftasını kutluyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.
![](http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/09/371865787_689856443171396_6604251232370642381_n.jpg)
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ