TARIM İŞÇİSİNİN YEVMİYESİ 400 TL OLDU
![TARIM İŞÇİSİNİN YEVMİYESİ 400 TL OLDU](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/tarim-iscileri.jpg)
REKLAM ALANI
Ülkenin dört bir yanından Afyonkarahisar’ın ilçelerine, kasabalarına ve köylerine ekmek paralarını kazanmak için gelen, gerektiğinde çadırlarda, barakalarda kalan tarım işçilerinin günlük yevmiyeleri 400 TL oldu. Bu rakamın bile düşük kaldığı tarım işinde işçilerin zorlukları elbette bitmiyor. sıcak soğuk demeden alın teri ile para kazanan tarım işçileri hakları ne ise onu talep ediyor.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ