KAYMAKAM DURU GAZİLERİN YANINDA
![KAYMAKAM DURU GAZİLERİN YANINDA](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/895b0b55-93aa-4fc0-93f7-3fa88a8180ae.jpg)
REKLAM ALANI
Kaymakamımız Kemal Duru 19 Eylül Gaziler Günü vesilesiyle Bülüçalan köyünde ikamet eden Gazi Cemil Turan’ı ziyaret etti. Kaymakamımız bir süre Gazimizle sohbet ederek talep ve sorunlarını dinledi. Ardından vefat eden Gazilerimizin ruhu için Kur-anı Kerim tilaveti gerçekleştirildi ve dua edildi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ