Hayvan Sevenlere Halktan Uyarı Geldi
![Hayvan Sevenlere Halktan Uyarı Geldi](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/dinar-sokak-.jpg)
REKLAM ALANI
Hayvan Sevenlere Halktan Uyarı Geldi
Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde hayvan sever vatandaşlar tarafından okul önlerine, okul yürüyüş güzergâhlarına ve uygunsuz alanlara dökülen mamalar sorun oluşturmaya başladı. İhbar hattımıza gelen şikâyetler üzerine hayvan mamalarının okul önlerine veya çevresine dökülmemesi istendi. O bölgeye mama yemeye gelen sokak hayvanlarının çocukları ve öğrencileri korkuttuğu, o caddeden geçemez oldukları belirtildi.
Sokak hayvanlarını herkesin sevdiğini, koruduğunu ve beslediğini ifade eden vatandaşlarımız, özellikle küçük ilkokul çocukları için lütfen okul caddelerine ve okul önlerine kedi köpek maması atmayınız” denildi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ