ÖĞRENCİLERİMİZ TEKNOFEST-İZMİR’de
![ÖĞRENCİLERİMİZ TEKNOFEST-İZMİR’de](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/383961946_1765108420584807_7129109503042169305_n-1024x767.jpg)
REKLAM ALANI
ÖĞRENCİLERİMİZ TEKNOFEST-İZMİR’de
METEM Okulumuz öğrencilerinin mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla planladığımız Milli Teknoloji hedefleri kapsamında gerçekleştirilen TEKNOFEST İZMİR-2023 e katılım sağladık. Program kapsamında 09.00-12.00 arasında yapılan Teknofest gezisi sonrası Kuşadası şehir gezisi,Tekne Turu ve Şirince Köyünü de ziyaret ederek dolu dolu geçen bir programın ardından Dinarımıza dönüyoruz.
![🇹🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f1f9_1f1f7.png)
![🇹🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f1f9_1f1f7.png)
![](http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/09/382806678_1765108433918139_4738857317624111848_n.jpg)
![](http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/09/383958694_1765108313918151_4779575459493326469_n.jpg)
![](http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/09/383961946_1765108420584807_7129109503042169305_n.jpg)
![](http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/09/383968779_1765108570584792_8319236280394711492_n.jpg)
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ