ARAÇ SÜRÜCÜLERİ DİKKAT ! BU YOL TEK YÖN OLDU
![ARAÇ SÜRÜCÜLERİ DİKKAT ! BU YOL TEK YÖN OLDU](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/10/794a7698-219d-413c-b811-07d8fdf6ac5c-1024x473.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar çarşı merkezinde bulunan Şair Nedret Gürcan Caddesi yani Ulu Cami yanından PTT’ye doğru giden yol araç sürücülerine kapatıldı. karşı taraftan araçların serbest bir şekilde belediye hizmet binası yönüne geldiği yolda kesinlikle ters istikamete gitmek yasaklandı. Belediye Zabıta Memurunun vatandaşların alışması için bölgede tarifler gerçekleştirdiği yolda kurallara uymayanlara trafik cezaları gelecek.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ