ÇİÇEKTEPE KÖYÜNDE UYUZ KÖPEK VAKASI
![ÇİÇEKTEPE KÖYÜNDE UYUZ KÖPEK VAKASI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/10/b1fb726f-f809-471c-b6b7-fc7f6eeee2eb-768x1024.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar’a bağlı Çiçektepe Köyünde 5-6 köpekte uyuz hastalığının olduğu belirtildi. Gelen görüntüler ihbar hattımızdan, köpekten köpeğe çok hızlı bir şekilde yayıldığı uyuz hastalığı için köy halkı yetkililerden yardım talep etti. Özellikle küçük çocuklar için tehlike oluşturabilecek bir durumun olmasından endişelenen köy halkı gerekli tedavilerin yapılmasını istedi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ