CHP’NİN AFYON İL BAŞKANI BELLİ OLDU
REKLAM ALANI
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl kongresi bugün gerçekleştirildi. Mevcut İl Başkanı Yusuf Onur Seçme, Ahmet Salih Çiçek ve Faruk Duha Erhan kongrede yarıştı. 351 delegeli seçimlerde kazanan 116 oy ile Faruk Duha Erhan oldu.
Dinar CHP İlçe Başkanı AV. Ali Arıkan ve ekibinin de desteklediği adayın kazandığı yarışta ikinci 109 oy Yusuf Onur Seçme üçüncü ise Ahmet 105 Salih Çiçek oy aldı.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ