EMNİYET MÜDÜRÜ NİHAT PULAT TAYİN OLDU
![EMNİYET MÜDÜRÜ NİHAT PULAT TAYİN OLDU](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231026-WA0020-599x800-1.jpg)
REKLAM ALANI
İlçemizde 2020 yılında göreve başlayan ve göreve geldiği günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan ve Dinar halkının takdirini kazanan Emniyet Müdürümüz Nihat Pulat Haziran ayında Emniyet Müdür Yardımcılığına terfi etmiş Önceki gün çıkan atmama karararnamsi ile de Emniyet Genel Müdürlüğü Hukuk Müşaviri olarak atandı
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ