AK PARTİ’DE TOPLANTILAR HIZLANDI
![AK PARTİ’DE TOPLANTILAR HIZLANDI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1699384628414-1024x461.jpg)
REKLAM ALANI
Ak Parti Dinar ilçe teşkilatı bu sefer her zamankinden daha kalabalık toplandı. Tam kadro gerçekleşen toplantıda yeni üyeler partiye kayıt edildi. Toplantı akabinde yapılan açıklamada ise şu bilgiler yer aldı, ”
Haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı parti binamızda Yönetim kurulu üyelerimiz, il genel meclisi üyelerimiz, kadın kolları başkanımız, gençlik kolları başkanımız, Haydarlı belde Başkanımız ve yönetimi ile birlikte gerçekleştirdik.
Yeni üye kayitlari yapıldı.
REKLAM ALANI
Ülke gündemi hakkında görüşüldü.
İl genel meclisi üyelerimiz bu yıl köylerimize ve beldelerimize yapılan ve yapımı devam eden hizmetlerle ilgili bilgiler verdiler” denildi
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ