MURAT ORHAN: DİNAR İÇİN BİR ÇOK PROJEYİ YATIRIM PROGRAMINA ALDIRDIK
![MURAT ORHAN: DİNAR İÇİN BİR ÇOK PROJEYİ YATIRIM PROGRAMINA ALDIRDIK](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/murat-orhan-igm.jpg)
İYİ Parti Afyonkarahisar İGM Üyesi Murat Orhan Dinar ve Köyleri için yapılması gerekenleri her zaman dile getirerek gerekli girişimleri yapmaya devam ediyor. Afyon’da 420 köyü kapsayan 2024 yılı bütçe görüşmelerinde Dinar’ın eksikliklerinin takipçisi olarak bir çok projeyi yatırım programına aldıran Murat Orhan yaptığı açıklamasında şunları kaydetti, ”
420 köyü kapsayan il özel idaresi görev tanımında, mevcut bütçenin yüzde ellibeşi personel giderine harcanırken Dinarımızı ve köylerimizi ilgilendiren eksikliklerin takipçisi olarak, yatırım kararına alınan hizmetler başarıdır. Bizzat verdiğimiz önergelerin dikkate alınmak suretiyle sonuç vermesi milletimiz adına bizleri mutlu etmiştir.Alınan kararların uygulanması noktasında takipçisi olacağız” dedi.
İŞTE DİNAR’A KALEM KALEM AYRILAN BÜTÇELER