AK PARTİ’DE ADAY ADAYLIĞINA BAŞVURAN OLMADI (PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK?)
![AK PARTİ’DE ADAY ADAYLIĞINA BAŞVURAN OLMADI (PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK?)](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/AKPARTI-1024x576-1.jpg)
AK PARTİ’DE ADAY ADAYLIĞINA BAŞVURAN OLMADI (PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK?)
Merakla beklenen Ak Parti Dinar İlçe Başkanlığında başlayan toplantı sona erdi. 22 Kasım itibariyle yani bugün sona eren Belediye Başkanlığı aday adaylığında başvuruda bulunan kimse olmadı. Eski Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın AK Parti’ye üyeliğinin yapılması konusunda da konuşulduğu toplantı yaklaşık 3 buçuk saat sürdü.
Gerçekleşen toplantıda Saffet Acar’ın partiye üyelik işlemleri yönetim kurulu kararı ile gerçekleştirildi. Edinilen bilgiye göre Acar’a Ankara’da yarın düzenlenecek olan bir törenle eski Başbakan Binali Yılıdırm tarafından AK Parti rozetinin takılacağı öğrenildi.
Diğer bir taraftan ise belediye başkan aday adaylığına başvurunun olmaması dolayısıyla mevcut Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın doğal aday olabileceği belirtildi.
Şimdi ise AK Parti’den detaylı bir açıklama yapılması bekleniyor.