Emniyet Müdürü Pulat Dinar’a Veda Etti
![Emniyet Müdürü Pulat Dinar’a Veda Etti](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231123_194726-2048x946-1-1024x473.jpg)
Dinar emniyet müdürü Nihat Pulat’ın Ankara’ya tayin olması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.
Veda programında konuşan İlçe Kaymakamı Kemal Duru, emniyet müdürünün 3 yıldır Dinar’ın güvenliği için çalıştığını belirterek şunları söyledi “Gurbette çalışmanın zorlukları olsa da Dinar’da çok güzel dostluklar ediniliyor. Kamu görevlisi nereye giderse gitsin memleketi orasıdır. Müdürümüz uzağa gitmiyor. Ankara’ya gidiyor. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum”dedi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ise emniyet Müdürü Nihat Pulat’ı çok daha iyi yerlerde görmek istediklerini ilçede özellikle narkotik alanında büyük başarılara imza attığını belirtti.
İlceye veda eden emniyet müdürü Pulat ise çok güzel dostluklar kurduğunu herkesin hakkını helal etmesini istedi.