Mahir Halit Gülbeyaz İGM Üyeliğine Aday Oldu
![Mahir Halit Gülbeyaz İGM Üyeliğine Aday Oldu](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/IMG-20231127-WA0017-600x800-1.jpg)
REKLAM ALANI
Cumhuriyet Halk partisi Dinar Gençlik kolları ilçe başkanı olarak 2024 mahalli idareler seçimlerinde Dinar genelinde il genel meclis üyeliğine talip oluyorum.Bu süreçte partimizin başlatmış olduğu Aday adaylığı sürecinin devam ettiği günlerde Aday adayligi başvuru dosyamı CHP Dinar İlçe Başkanlığı na ilçe başkanımız Ali Arıkan başkanıma teslim ettim.Gencligimin verdiği heyecan ve özgüven ile çıkmış olduğum bu yolda Adaylığım kesinlestiginde ve sıralama neticesinde Tüm Dinarlı köy kasaba ayirmaksizin vatandaşlarımızın oylarına talibim.
DINAR KAMUOYUNA SAYGIYLA SUNARIM.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ