Evciler Kaymakamımız ‘dan DİTSO ya İade-i Ziyaret. Evciler Kaymakamımız Sayın Enes Halis Yönetim kurulu Başkanımız Veli Özcan’a ziyarette bulundu. Odamız çalışmaları hakkında bilgilerin verildiği ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan nazik ziyaret için Sayın Enes Halis ’e teşekkür ederiz.
REKLAM ALANI
Evciler Kaymakamımız ‘dan DİTSO ya İade-i Ziyaret.
Evciler Kaymakamımız Sayın Enes Halis Yönetim kurulu Başkanımız Veli Özcan’a ziyarette bulundu. Odamız çalışmaları hakkında bilgilerin verildiği ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan nazik ziyaret için Sayın Enes Halis ’e teşekkür ederiz.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ