KAYMAKAM DURU BAŞKANLIĞINDA KIŞ TEDBİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI
![KAYMAKAM DURU BAŞKANLIĞINDA KIŞ TEDBİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231130-WA0011.jpg)
KAYMAKAM DURU BAŞKANLIĞINDA KIŞ TEDBİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI
Kaymakamımız Kemal Duru Başkanlığında ilgili kamu kurum ve kuruluşları yetkililerinin katılımıyla kış tedbirleri toplantısı yapıldı.
Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan toplantıda; kış mevsiminde ilçemizde yaşanabilecek olumsuzlukların en aza indirilmesi ve vatandaşların kışı sorunsuz geçirmesi için tüm kamu kurum ve kuruluşlarının iş birliği içerisinde çalışacağı, yoğun kar yağışının etkilerini en aza indirmek için karla mücadele ekipleri araç ve gereçlerinin uygun yerlerde nöbete alınması ve gerektiğinde müdahale etmesi, trafik işaretlemeleri dahil önleyici tedbirlerin planlanması, kış lastiği kullanma zorunluluğu noktasında gerekli uygulamaların yapılması vb. konularında görüşüldü.