Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Başsağlığı Mesajı
![Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Başsağlığı Mesajı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231203-WA0005-1024x576-1.jpg)
REKLAM ALANI
Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Başsağlığı Mesajı
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı olarak yıllarca görev alan Aynur Toker’in vefatı dolayısıyla bir başsağlığı mesajı yayımladı.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı mesajında; ” Aynur Teyzemizin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekânı Cennet Olsun “ifadelerini kullandı.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ