Belediye Başkanımızdan Engelliler gününde anlamlı ziyaret
![Belediye Başkanımızdan Engelliler gününde anlamlı ziyaret](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231204-WA0011-1024x683.jpg)
REKLAM ALANI
Belediye Başkanımızdan Engelliler gününde anlamlı ziyaret
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçemizde faaliyet gösteren Dinar Engelliler, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Seydi Özkurt ve yönetimini dernek binasında ziyaret gerçekleştirerek, günlerini kutladı.
Ziyarette Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Sevgi Her Engeli Aşar anlayışımızla engelli vatandaşlarımızın bir gün değil her gün yanında olduğumuzu belirterek, belediye olarak engelli vatandaşlarımıza yönelik yaptığımız çalışmalardan bahsettik.” İfadelerini kullandı.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ