KAYMAKAMIMIZ BAŞKANLIĞINDA HALK GÜNÜ YAPILDI
![KAYMAKAMIMIZ BAŞKANLIĞINDA HALK GÜNÜ YAPILDI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1701791223439-1024x768-1.jpg)
REKLAM ALANI
KAYMAKAMIMIZ BAŞKANLIĞINDA HALK GÜNÜ YAPILDI
Kaymakamımız Kemal Duru başkanlığında Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi. Kaymakamlık toplantı salonunda ilgili Kurum Amirleri ve muhtarların katılımıyla gerçekleşen toplantıda vatandaşlarımızın kurum amirlerine ilettiği sorunlar görüşüldü.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ