Antalya’da Yaşayan Dinarlılar Dernekleşiyor
![Antalya’da Yaşayan Dinarlılar Dernekleşiyor](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231207-WA0051-1024x576.jpg)
REKLAM ALANI
Dinarlılar Antalya’da Geleneksel olarak Aylık Toplantılarını kahvaltı eşliğinde gerçekleştirdiler Birlik ve Beraberlik kararı Alındı ( Ali Yücel İRİ,Mithat Sertçelik)önderliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda dernekleşme kararı alındı. Böylelikle Dinarlılar faaliyetlerini çok daha iyi bir şekilde yapabilecekler.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ