Gençlerimizi Hedeflerine Hazırlıyoruz
![Gençlerimizi Hedeflerine Hazırlıyoruz](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231208-WA0010-1024x654-1.jpg)
REKLAM ALANI
Gençlerimizi Hedeflerine Hazırlıyoruz
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında her yıl gerçekleştirmiş olduğumuz Polislik hayali kuran gençler için düzenlediği ücretsiz hazırlık kursu için başvurular başlıyor.
Belediyemiz gençlerin hedeflerine giden yolda yanlarında olmaya devam ediyor.
REKLAM ALANI
Antrenörümüz eşliğinde bay-bayan ücretsiz olarak gerçekleşecek olan kursta adaylar fiziki yeterlilik parkuruna hazırlanacak. Adayların parkur eğitimlerinin yanı sıra kondisyonlarını arttırmaya yönelik çalışmalar da yapılacak. Hazırlık kursları Belediyemiz Spor Salonu’nda verilecek.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ