Fırıncılar Hijyen Eğitimi Verilecek
![Fırıncılar Hijyen Eğitimi Verilecek](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702318699682.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile Ekmek Hijyen Eğitimi 14 Aralık 2023 Perşembe günü saat 14:30’da Dinar 100. Yıl Cumhuriyet Bilim Sanat ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir. Ekmek Üretimi ve Satışı Yapan Yufkacı vb. İlgili Tüm Esnaf ve Sanatkarlarımız Davetlidir.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ