BELEDİYENİN SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR
![BELEDİYENİN SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/2dc8ce83-1b14-4e8a-8999-9ce1d97b64a1-1024x682.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar Belediyemiz tarafından çocuklarımıza yönelik sosyal ve kültürel faaliyetler devam ediyor. Dinar Belediyemiz ev sahipliğinde,“Sinemaya Gitmeyen Çocuğumuz Kalmasın” etkinlikleri,Belediyemiz Kültür Sarayında Öğrencilerimizle gerçekleşti. Belediyemiz Kültür Salonunda düzenlenen film etkinliğinde öğrencilere “Veda Atatürk” adlı film izletildi,Öğrencilerimize Sinema esnasında İkramlarda Bulunuldu. 2 gün süren programda 6 Okuldan 200 Öğrenci katılan sinema etkinliğimiz büyük ilgi gördü.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ