Kadın Girişimciler Afyon’da Toplandı
![Kadın Girişimciler Afyon’da Toplandı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702457799616-1024x682-1.jpg)
REKLAM ALANI
TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, İcra Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman’ın idaresinde toplandı. Önümüzdeki süreçte kurulun çalışmalarının konuşulduğu toplantıya Dinar Ticaret ve Sanayi Odamız Kadın Girişimciler Kurulumuzu temsilen Gülşah Uğur katıldı. Kendisine teşekkür eder tüm Kadın Girişimciler Kurulu icra komitesi üyelerimize başarılar dileriz.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ