Korubaşı Muhtar Adayı Mehmet TOKLU Şimdiden Çalışmalarına Başladı
![Korubaşı Muhtar Adayı Mehmet TOKLU Şimdiden Çalışmalarına Başladı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/817841d9-f877-4330-b74b-d1f2e2a5d06b-768x1024.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar’a bağlı Koru başı Mahalle Muhtar adayı Mehmet Toklu şimdiden mahallenin sorunlarıyla ilgilenmeye başladı. Mahallesinde bulunan bozuk yollar ile alakalı yaptığı girişimler sonucunda belediye ekipleri tarafından yapılmaya başlayan çalışmalardan ötürü Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya, Fen İŞleri Müdürü Osman Alpan’a, Hüseyin Özcan’a, Serdar Akgün’e ve tüm personele teşekkür etmeyi ihmal etmeyen TOKLU, Hep birlikte çok daha düzgün, temiz ve ferah bir KOrubaşı için gece gündüz çalışacağını söyledi. Gazete Halk Haber olarak Mehmet Toklu’ya çıktığı bu yolda başarılar dileriz.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ