165 kişi UMRE ibadeti için uğurlandı
![165 kişi UMRE ibadeti için uğurlandı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/f1db892b-f231-4e35-a22b-9c05817fa36d-1024x798.jpg)
REKLAM ALANI
Afyon,Dinar, Sandıklı ve çevre ilçelerden 165 kişi Umre ibadeti için Mübarek beldelere Umreci yakınları ve Hisar Truzim yetkilileri katılımları ile dualarla uğurlandı. Hisar Truzim Yetkilileri Şerif Çimen ve Fahri temsilcisi Abdullah Ayaz umreci adaylarına mebrur bir umre ile sağlık sıhhat için de ailelerine dönmelerini Tüm ümmeti Muhammed e dua etmelerini Allah’tan niyaz ediyorum Hisar Truzim olarak inşallah hemşehrilerimizi hac ve umre ye götürmeye devam edeceğiz dedi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ