Dinar Basınından Emniyet Müdürüne Ziyaret
![Dinar Basınından Emniyet Müdürüne Ziyaret](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231218_153306-1024x472-1.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar’ın siyasetine yön veren basın mensupları görevine yeni başlayan İlçe emniyet müdürü Erdal Yanık’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Dinar Haber gazetesi sahibi Mehmet Ali Özata, genel yayın yönetmeni Ramazan Gürbüz, Umut Gazetesi sahibi Ziya Aktaş ve Dinar Halkının Gazetesi Yazı işleri müdürü İsmail Yılmaz emniyet müdürüne ilçenin asayiş yapısı hakkında bazı bilgiler verdi.
Halkın refahı ve huzuru için emniyet ve basının birlik ve beraberlik içinde çalışacağının mesajlarının gerçekleştiği ziyarette emniyetin ve basının önemi bir kez daha vurgulandı
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ