VALİ DÇ. DR. KÜBRA GÜRAN YİĞİTBAŞI İLÇEMİZ KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ
![VALİ DÇ. DR. KÜBRA GÜRAN YİĞİTBAŞI İLÇEMİZ KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1703011931612-1024x1014.jpg)
REKLAM ALANI
VALİ DÇ. DR. KÜBRA GÜRAN YİĞİTBAŞI İLÇEMİZ KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ
Afyonkarahisar Valimiz Dç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ilçemiz Belenpınar, Bilgiç, Palaz, Körpeli ve Çamlıköy köylerini ziyaret etti. Sayın Valimiz Kaymakamımız Kemal Duru ile birlikte yaptığı ziyarette köylerimizde yapılan hizmetler konusunda Kaymakam Duru’dan bilgi aldı ve vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını dinledi.
Ayrıca Sayın Valimiz Yapağılı köyü Balık ve Su Ürünleri Üretim Tesisini de ziyaret ederek tesiste incelemelerde bulundu ve Balık üretimi süreci hakkında Kooperatif Başkanı İbrahim Demirayak’tan bilgi aldı.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ