DİN KÜLTÜRÜ VE MESLEK DERSLERİ BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![DİN KÜLTÜRÜ VE MESLEK DERSLERİ BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/414480196_1083565069761025_1557056784710728877_n-1024x767-1.jpg)
REKLAM ALANI
DİN KÜLTÜRÜ VE MESLEK DERSLERİ BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk TAŞBAŞ, İlçe Müftüsü Ahmet KERVANCIOĞLU, Şube Müdürü Fahrettin AYGÜNDÜZ, İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulları müdürleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Meslek Dersleri öğretmenleri ile toplantı gerçekleştirildi.Toplantıda ilçemizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ