Şehidimizi Son Yolculuğuna Uğurladık
![Şehidimizi Son Yolculuğuna Uğurladık](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231226-WA0048-1024x682.jpg)
REKLAM ALANI
Şehidimizi Son Yolculuğuna Uğurladık
Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarının saldırısı sonucu şehit olan hemşehrimiz, Yiğit Piyade Teğmen Ramazan Günay’ın aziz naaşını tekbirlerle ebediyete uğurladık.
Şehidimizin son yolculuğuna uğurlamaya Ak Parti İlçe Başkanımız İbrahim Özgül,Milliyetçi Haraket Partisi İlçe Başkanımız Mustafa Karahan ile katıldık.
REKLAM ALANI
Rabbim ailesine ve Milletimize sabır versin. Bütün Şehitlerimizin ruhları şad, mekanı cennet olsun.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ