DEVLET YETKİLİLERİ GÖÇÜK YERİNDE
![DEVLET YETKİLİLERİ GÖÇÜK YERİNDE](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/dd651474-1050-4497-be13-b14f5efee876-1024x682.jpg)
REKLAM ALANI
Bu sabah saat 5 sularında meydana gelen yol göçmesi olayında bir araç göçük altında kalmış ölen ya da yaralanan olmamıştı. Bu olay üzerine Dinar İlçe Kaymakamı Kemal Duru, Belediye Başkanı Nihat Sarı olay yerine gelerek bazı incelemelerde bulundu. Mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileklerini ileten devlet görevlileri gereken işlemlerin yapılacağını söyledi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ