Esnaf Polis El Ele
![Esnaf Polis El Ele](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/IMG-20240105-WA0091-768x1024.jpg)
REKLAM ALANI
Emniyet Müdüründen esnaf ziyareti
Dinar Ilçe Emniyet Müdürü Erdal YANIK ilçe esnafları ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi. Emniyet hizmetlerinde başarının polis halk ilişkilerinden geçtiğini, halkın içinde olmadan hiç bir hizmetin başarı ile sonuçlanamayacağına dikkat çeken Emniyet Müdürü Erdal YANIK esnafımıza işlerinde kolaylıklar ve hayırlı cumalar diledi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ