MURAT ORHAN UĞRAŞTI KARABEDİR’İN SU SORUNU ÇÖZÜLDÜ
MURAT ORHAN UĞRAŞTI KARABEDİR’İN SU SORUNU ÇÖZÜLDÜ
İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Murat Orhan 31 Aralık yani yılın son günü ilçeye bağlı Karabedir Köyüne bizzat giderek buradaki içme suyu sorunuyla alakalı bazı çalışmalar yapmış, vatandaşların ve hayvanlarının mağdur olmaması için bu sorunun bir an önce çözülmesi gerektiğiyle alakalı bir video çekerek yayınlamıştı.
Sorumlu muhalefet anlayışı ve iktidarın anında müdahalesi ile birlikte Karabedir’de içme suyu sorunu çözüldü. Akçaköy mevkiinde bulunan Adnan Güçlü ve oğlu Uğur Güçlü’nün büyük fedakarlık yapması sonucu kendi arazilerine sondaj vurulması için izin verdi. Bu gelişmensin ardından yetkililer bölgeye geldi. Vurulan sondaj sonucunda içme suyu yerin altından çıkartıldı. Şimdi ise bu suyun Karabedir köyüne verilmesi bekleniyor.
Köylüler Murat Orhan’a Teşekkür Etti
Karabedir köyünün içme suyu sorununun çözülmesinin ardından köylüler İGM Üyesi Murat Orhan’a teşekkür etti.