KAYMAKAMIMIZ KEMAL DURU’NUN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
![KAYMAKAMIMIZ KEMAL DURU’NUN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/kemal-duru.jpg)
KAYMAKAMIMIZ KEMAL DURU’NUN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Hak ve hürriyetlerinizi elde edişinizin yıl dönümünde, milletimizin sesi, vicdanı olan, yedi gün yirmi dört saat vatandaşlarımızın doğru bilgiye ulaşması için mesai harcayan tüm gazetecilerimizin günü kutlu olsun.
Tarafsız ve objektif basın, demokratik toplumların olmazsa olmazı, milli birliğin sağlanmasında, hak ve özgürlüklerin korunmasında önemli bir mihenk taşıdır.
Şüphesiz ki, basın mensupları, halkımızın kanaat ve beklentilerinin tarafsız bir şekilde gündeme taşıyıp kamuoyu ile paylaşarak hayati bir görevi yerine getirmektedir. Her an, her yerde ve büyük bir özveri ile görevinin başında olan basın çalışanları bu görevi ifa edebilmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Şehitlerimiz olmak üzere basın Şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, emekliliğe ayrılan tüm basın çalışanlarımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu ömürler temenni ediyor; 10 Ocak ‘Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
Kemal Duru
Dinar Kaymakamı