BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTIK
![BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTIK](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/FB_IMG_1704902129703-1024x767-1.jpg)
REKLAM ALANI
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTIK
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk TAŞBAŞ, Şube Müdürü Barış Nezih ÇETİN, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa ERYİĞİT, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Abdulkerim YILLIK’ın katılımlarıyla Beden Eğitimi öğretmenleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda resmi törenleri ile ilçemizde yapılacak olan sportif faaliyetler hakkında fikir alış verişinde bulunulurken öğretmenlerin sorun ve görüşleri dinlendi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ