6 Kupa ile ŞAMPİYON ULUKÖY ORTAOKULU
![6 Kupa ile ŞAMPİYON ULUKÖY ORTAOKULU](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/256e76a4-067d-48a5-9218-4d4246b88563-768x1024.jpg)
REKLAM ALANI
6 Kupa ile ŞAMPİYON ULUKÖY ORTAOKULU
03-10 Ocak tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenen Okul sporları Floor Curling müsabakalarına ULUKÖY ORTAOKULU damga vurdu. 6 kategoride yapılan müsabakalarda Uluköy Ortaokulu öğrencileri takım halinde 6 kupa alarak İl Şampiyonasını rekorla tamamladı.
Alınan başarılar şu şekilde:
-Küçük Karma İl Şampiyonluğu
-Yıldız Kızlar İl Şampiyonluğu
-Yıldız Karma İl 2.’liği
-Küçük Erkekler İl 2.’liği
-Küçük Kızlar İl 2.’liği
-Yıldız Erkekler İl 3.’lüğü
3 Kategoride Afyonkarahisar’ı bölge müsabakalarında temsil edecek öğrencilerimizi, başarının mimarı Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet YAĞIBASAN’ı, Uluköy Ortaokulu idareci ve öğretmenlerini tebrik eder, başarılar dileriz.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ