Çay İlçemizde ! Deprem Oldu…
![Çay İlçemizde ! Deprem Oldu…](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/deprem-dha_16_9_1613073271-880x495-1.jpg)
REKLAM ALANI
Çay İlçemizde ! Deprem Oldu…
Depremler geçtiğimiz yıldan bu yana Türkiye’nin her yerini beşik gibi sallıyor. Bugün 1 saat önce merkez üssü, Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde deprem meydana geldi…
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, Afyonkarahisarın Çay ilçesinde 3.3 büyüklüğünde bir deprem olduğu bilgisini verdi. Afyonkarahisarımızın Çay ilçemize bağlı Kadıköy yerleşim yerinde meydana gelen deprem Türkiye saati 23.50’de kaydedildi.
REKLAM ALANI
Deprem kısa süreli paniğe neden oldu.Can ve mal kaybı yok şükür.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ