Dinar’da Sürücülere Ceza Yağdı
![Dinar’da Sürücülere Ceza Yağdı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/IMG-20240112-WA0016-1024x768.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekiplerince ilçe merkezi çarşı içerisinde 2.sıraya park eden araçlar ve ters yön ihlali yapan araçlar üzerinde denetlemeler devam ediyor. 12.01.2024 günü öğleden önce yapılan denetimlerde park yasağı ve ters yönü ihlali yapan 23 araca Karayolları Trafik Kanununun ilgili maddelerince cezai işlem uygulandığı bildirildi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ