ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI KUTLANDI
REKLAM ALANI
ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI KUTLANDI
İlçemiz Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Enerji Verimliliği Haftası nedeniyle (8-14 Ocak 2024) seminer düzenlendi.Elektrik Bölümü öğrencilerine yönelik düzenlenen seminere Güriş İşletme Şefliği yetkilileri davet edilerek Enerji kültürü oluşturulabilmesi ve çevre bilincinin geliştirilebilmesi amacıyla, yapılacak çalışmalar ile bilgi ve tecrübe paylaşımı yapıldı.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ