DİTSO’ DA BOŞALAN MECLİS VE MESLEK KOMİTESİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ YAPILDI
![DİTSO’ DA BOŞALAN MECLİS VE MESLEK KOMİTESİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ YAPILDI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/IMG-20240116-WA0017-1024x768.jpg)
REKLAM ALANI
DİTSO’ DA BOŞALAN MECLİS VE MESLEK KOMİTESİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ YAPILDI
Dinar Ticaret ve Sanayi Odası 2. Meslek Grubunun Meslek Komitesinde eksilme sebebiyle bir Meclis Asil üye, üç yedek üye ile Meslek komitesi asil ve yedek üyelikleri seçimi gerçekleşti.
İlçe seçim kurulu tarafından yapılan Seçimde oy kullanan 41 üyenin tamamının oyunu alarak Meclis Asil Üyeliğine seçilen Seydi TUNCER ve Meslek Komitesi üyelerini tebrik eder yeni görevlerinde başarılar dileriz.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ