Maaş Düzenleme Toplantıları Başladı
![Maaş Düzenleme Toplantıları Başladı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/IMG-20240118-WA0020-1024x682.jpg)
REKLAM ALANI
Belediyemiz ile Hizmet-iş sendikamız arasında Toplu Sözleşme görüşmelerine başlandı. Belediyemiz ile Hizmet İş sendikası arasında yapılan protokol kapsamında belediyemiz bünyesinde çalışan personellerimizin maaşlarına getirilecek düzenleme hakkında görüşmelere başlandı. Görüşmeye Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Hizmet-İş sendikası Afyonkarahisar Şube Başkanı Kemal Erkuş, Başkan Yardımcıları Selçuk Turmuş ve Ceylan Evsen Sendika baş temsilcisi Şeref Başoğlu, İş yeri temsilcisi Bayram Taş katılım sağladı.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ