DİNAR BELEDİYESİ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN LOKMA DÖKTÜRDÜ
![DİNAR BELEDİYESİ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN LOKMA DÖKTÜRDÜ](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-19-at-17.56.19-2048x1152-1-1024x576.jpg)
REKLAM ALANI
Belediyemiz Cuma Namazına müteakip, Pençe-Kilit Harekatı şehitlerimiz için lokma ikramı yaptı Belediyemiz tarafından geçtiğimiz günlerde Pençe-Kilit harekatı bölgesinde Şehit olan Kahraman askerlerimizin ruhuna ithafen ilçemiz Ulu Cami’de cuma namazına müteakip lokma ikramında bulunuldu. Şehitlerimizin Ruhları Şad mekanları cennet olsun.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ