CHP’nin Dinar Belediye Başkan Adayı Veysel Topçu Oldu
![CHP’nin Dinar Belediye Başkan Adayı Veysel Topçu Oldu](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/FB_IMG_1706329261709.jpg)
REKLAM ALANI
31 Mart 2024’te yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinin Dinar Belediye Başkan Adayı Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Veysel Topçu oldu. CHP Parti Meclisinden çıkan karar ile birlikte Topçu’nun adaylığı kesinleşti. Adaylığı açıklanır açıklanmaz Veysel Topçu’ya hayırlı olsun mesaj ve telefonları gelmeye başladı.
Gözler şimdi de Veysel Topçu’nun adaylık açıklamasında…
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ