Başkan Sarı’dan Başkan Acar’a ziyaret
REKLAM ALANI
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Önceki Dönem Belediye Başkanımız Saffet Acar’ı ziyarette bulundu. Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Ak Parti ilçe Başkanımız İbrahim Özgül ve Ak Parti ilçe yönetimi ile birlikte Önceki Dönem Belediye Başkanımız Saffet Acar’ı Acarlar Vagon A.Ş’de ziyaret etti. Ziyaretin ardından Başkan Nihat Sarı, Acarlar Vagon çalışanlarına görevlerinde kolaylıklar diledi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ