ŞEKERBANK ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ, DİNAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT SARI’YI ZİYARET ETTİ
![ŞEKERBANK ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ, DİNAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT SARI’YI ZİYARET ETTİ](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/02/IMG-20240205-WA0039-1024x682-1.jpg)
REKLAM ALANI
ŞEKERBANK ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ, DİNAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT SARI’YI ZİYARET ETTİ
Şekerbank Şube Müdürü olarak ilçemizde görevine başlayan hemşehrimiz Aydın Aldemir Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’yı ziyaret etti. Başkan Nihat Sarı bir süre kendisiyle sohbet ederek hayırlı olsun dileklerini iletti ve işlerinde kolaylıklar diledi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ