Deprem Şehitleri İçin Hayır Yapıldı
![Deprem Şehitleri İçin Hayır Yapıldı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1707229831247-1024x576-1.jpg)
REKLAM ALANI
Cumhuriyet Halk Partisi Dinar Belediye Başkan Adayı Veysel Topçu 6 şubat depreminde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız için Ulu Cami önünde helva dağıtımı gerçekleştirdi. Topçu hayatlarını kaybeden vatandaşlar için Allah’tan rahmet diledi.
6 Şubat Depreminde Vefat Eden Tüm Deprem Şehitlerimiz İçin Vatandaşlarımıza Helva Hayrında Bulunduk.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ