AFŞAR KÖYÜ AĞAÇ BAYRAMI GÜNÜ BELLİ OLDU
![AFŞAR KÖYÜ AĞAÇ BAYRAMI GÜNÜ BELLİ OLDU](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/02/c6d92c0e-c51c-41ff-aa6c-4795fa96f6ff-1024x768-1.jpg)
REKLAM ALANI
AFŞAR KÖYÜ AĞAÇ BAYRAMI GÜNÜ BELLİ OLDU
Dinar Afşar Köyünde Geleneksel olarak yapılan Ağaç Bayramı 25 Şubat 2024 Pazar günü olarak belirlendi. Afşar Köyü muhtarı Ali Çoban ve Dernek Başkanı Ramazan Çetin ağaç temini için Dinar Orman İşletme Müdürü Ahmet Gürbüz ile görüşerek bu yıl meyve fidanı talebinde bulundular. Orman İşletme Müdürü 1500 adet badem, yaban elması ve ıhlamur gibi türleri temin edeceklerini söyledi. Ayrıca 50 adet kestane fidanı da orman işletme müdürlüğü ekiplerince dikileceği bildirildi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ