BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT SARI DEĞERLİ ZAMANLAR PROJESİ AÇILIŞINA KATILDI
![BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT SARI DEĞERLİ ZAMANLAR PROJESİ AÇILIŞINA KATILDI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/02/IMG-20240208-WA0051-1-1024x683.jpg)
REKLAM ALANI
BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT SARI DEĞERLİ ZAMANLAR PROJESİ AÇILIŞINA KATILDI
Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçe Kaymakamımız Kemal Duru ile birlikte Menderes İlkokulu’nda “Değerli Zamanlar Projesi”nden esinlenerek, Dinar Belediyemizin katkıları ve Menderes İlkokulunun imkanları doğrultusunda oluşturulan Zeka Oyunları Sınıfı ve Spor Odasının açılışına katıldı. Açılışın ardından sınıfları inceleyen Belediye Başkanımız öğrencilerle sohbet etti. Akabinde heyet Şehit Şükrü Bayrakcı Hafız İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek okulun öğrencilerine bazı hediyeler verildi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ