DİNAR BELEDİYE BAŞKANI VE BAŞKAN ADAYI NİHAT SARI’DAN KAYMAKAM DURU’YA ZİYARET
![DİNAR BELEDİYE BAŞKANI VE BAŞKAN ADAYI NİHAT SARI’DAN KAYMAKAM DURU’YA ZİYARET](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/02/2c3d2c90-46ff-49d6-b58e-5a0639e5c4b6-1024x683-1.jpg)
REKLAM ALANI
DİNAR BELEDİYE BAŞKANI VE BAŞKAN ADAYI NİHAT SARI’DAN KAYMAKAM DURU’YA ZİYARET
Ak Parti Dinar Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Nihat Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Özgül ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakamımız Kemal Duru’yu ziyaret etti. Kendileriyle bir süre sohbet eden Kaymakam Duru nazik ziyaretleri için teşekkür etti ve Nihat Sarı’ya Belediye Başkan Adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundu.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ