KARDİYOLOJİ OLMAK ÜZERE DİNAR’A 3 UZMAN DOKTOR KADROSU AÇILDI
![KARDİYOLOJİ OLMAK ÜZERE DİNAR’A 3 UZMAN DOKTOR KADROSU AÇILDI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/02/akpmillet-1024x576.webp)
REKLAM ALANI
Uzun bir süredir Dinar Devlet Hastanesinde beklenen Kardiyoloji Uzmanı kadrosu açıldı. Bunun yanında Çocuk hastalıkları ve dahiliye uzmanı da yeni atama döneminde çalışmaya başlayacak. Konuyla alakalı bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar’ımıza ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun dedi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ